mBank hipoteczny sa – czym się zajmuje?

mbank hipotecznymBank hipoteczny to dział bankowości mBanku, który zajmuje się udzielaniem kredytów hipotecznych. Jest on największym bankiem na polskim rynku banków udzielających kredytów hipotecznych – myślę, że to dobry argument do skorzystania z usług właśnie tego banku.

W dalszej części przeanalizujemy dostępny kredyt hipoteczny mBanku, który coraz częściej pojawia się w pierwszej trójce rankingów kredytów hipotecznych.

Kredyt hipoteczny w mBanku

Tak jak wspomniałem wcześniej, kredyt hipoteczny w mBanku cieszy się co raz większym zaufanie klientów. Niewątpliwie jest to zasługa oferty, która jest co jakiś czas ulepszana. Dodatkowo każdy klient ma możliwość negocjacji warunków kredytu hipotecznego co stanowi dodatkową korzyść.kredyt hipoteczny w mbanku

Ogólne warunki oferty przedstawiają się następująco:

  • okres kredytowania do 35 lat,
  • 4 waluty do wyboru: PLN, USD, EUR, GBP,
  • kredytowanie do 95% wartości zabezpieczenia,
  • możliwość wcześniejszej spłaty i przewalutowania,
  • mechanizm bilansowania kwoty kredytu w PLN kwotą depozytów w mBanku,
  • wnioskując o kredyt hipoteczny składasz wniosek do dwóch banków – mBanku i mBanku Hipotecznego.

Warunki kredytu zaczerpnięte z kredyt hipoteczny w mBanku.

mBank hipoteczny opinie

Z opinii klientów mBanku hipotecznego wynika, że kredyt hipoteczny w mBanku to w miarę szybki i tani kredyt. Jedyne wady na jakie narzekano to czas rozpatrzenia wniosku o kredyt hipoteczny w przypadku zakupu mieszkania (wiązało się to z oceną mieszkania przez rzeczoznawcę). Jednak były to pojedyncze opinie, pozostałe w 90% były pozytywne i dotyczyły głównie niskiej marży, niskiego oprocentowania kredytu i możliwości wcześniejszej spłaty bez naliczania dodatkowych opłat.

Osobiście myślę, że kredyt hipoteczny w mBanku jest wart zaciągnięcia. Sprawdzając ostatni aktualny ranking kredytów hipotecznych za rok 2014, w kredycie na 200 000 złotych na 20 lat – kredyt hipoteczny w mBanku zajął 2 miejsce z adnotacją zapytania o ofertę z możliwością obniżenia marży – tak więc oferta z możliwością zmniejszenia kosztów.

Jeśli jesteś zainteresowany kredytem w tym banku to najszybszą drogą do uzyskania szczegółowych informacji będzie wysłanie wniosku online – dzięki temu przedstawiciel mBanku skontaktuje się z Tobą i przedstawi ofertę.