Najlepszy kredyt hipoteczny

Szukając kredytu hipotecznego każdemu zależy na tym, żeby wziąć tani i szybki kredyt – nic więc dziwnego, że szukamy rankingów, porównywarek czy opinii na ten temat. Jeśli i Ty jesteś zainteresowany właśnie takim kredytem to zapraszam Cię do zapoznania się z poniższym tekstem – ponieważ znajdziesz tam odpowiedź na pytanie, który kredyt hipoteczny obecnie jest najlepszy.

Najlepszy kredyt hipoteczny

Ogólnie rzecz ujmując, najlepszy kredyt hipoteczny to taki, który ma najniższe koszty całego kredytu, przy czym nie zawiera żadnych haczyków i jest wygodny do spłaty. Wiele banków właśnie w taki sposób przedstawia swoje kredyty hipoteczne, które przy głębszej analizie okazują się nie być dokładnie takie, jak zostało to opisane w ofercie.

Dlatego też poniżej przedstawiam wam moją osobistą analizę, którą poparłem wiedzą z rankingów, opinii klientów i artykułów ze strony e-gospodarka.

Najlepszy kredyt hipoteczny w złotówkach

Zaczniemy od waluty, w której udzielane jest najwięcej kredytów hipotecznych. Są to bank pko kredyt hipotecznyoczywiście nasze krajowe złotówki. Zarówno według rankingów jak i opinii najlepszy kredyt hipoteczny w złotówkach oferuje Bank PKO BP.

Obecnie jest także możliwość skorzystania z dopłat od państwa w ramach MDM przy wzięciu kredytu hipotecznego/mieszkaniowego właśnie w PKO BP.

Najlepszy kredyt hipoteczny w Euro

Kolejna walutą, w której udziela się najwięcej kredytów hipotecznych jest euro – według deutsche bank kredyt hipotecznyrankingów i opinii najlepszy kredyt hipoteczny w Euro oferuje Deutsche Bank i to do niego najlepiej zgłosić się w tej sprawie.

Warto tutaj pamiętać zarówno o wadach jak i zaletach kredytów hipotecznych w obcej walucie – jeśli nie mamy wystarczającej wiedzy na ten temat zaleca się konsultacje z pośrednikiem kredytowym, który wszystko dokładnie wytłumaczy.

Podsumowując: jeśli szukasz najlepszego w obecnym czasie kredytu hipotecznego to warto wysłać wnioski do wyżej wymienionych banków – w nich na pewno otrzymasz najlepszą ofertę kredytu na rynku. Pamiętaj, że wysłanie wniosku online gwarantuje najszybszą decyzję kredytową.